Cestovní agentura

CZ

Chorvatsko - Primošten, Dovolená

Luxusní plně vybavené karavany s výhledem na moře.

Kemp Adriatic
Karavany
Výlety
Turista

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější cílové destinace českých turistů. Chorvatsko je navštěvováno zejména pro kvalitní služby a jejich vysoký standard za příznivou cenu.
Dovolená v zemi Chorvatsko je rovněž dobrou volbou jak pro páry, tak i pro rodiče s dětmi. Námi nabízená dovolená se zaměřuje na nejširší vrstvy návštěvníků.
Dovolená v zemi Chorvatsko díky cestovní agentuře Kolfis získává zcela nový rozměr.

Cestovní agentura Kolfis je profesionálně fungující společností, která se věnuje cestovnímu ruchu v zemi Chorvatsko již od roku 1997.
Cestovní agentura Kolfis se snaží reagovat na současné vývojové trendy vznikající poptávkou svých klientů po produktech v cestovním ruchu. Cestovní agentura Kolfis má velmi úzce zaměřené pole své působnosti a to především proto, že kritéria naší společnosti jsou velmi přísná, abychom mohli garantovat našim klientům nejvyšší komfort a nejširší možnou nabídku služeb. Protože jen spokojený zákazník pro nás představuje opravdovou odměnu.

Cestovní agentura Kolfis Vám nabízí netradiční zážitek - dovolená v zemi Chorvatsko v blízkosti městečka Primošten. Cestovní agentura Kolfis pro Vás vybrala toto staré rybářské městečko, protože je pravou perlou Dalmácie a jedním z mála míst v Chorvatsku, kde se nachází otevřené moře. Jsme si jisti, že je to pravé místo, kde proběhne Vaše ničím nerušená dovolená.

Dovolená v zemi Chorvatsko s cestovní agenturou Kolfis představuje ubytování ve stylových plně vybavených luxusních karavanech LMC Lux, které jsou situovány při okraji pláže 20 metrů od moře ve stínu borovic s nádherným výhledem na otevřené moře.

Cestovní agentura Kolfis Vám nabízí vlastního česky mluvícího delegáta, který Vám bude vždy plně k dispozici v místě pobytu, aby Vaše dovolená proběhla bez jakýchkoliv problémů.

Cestovní agentura Kolfis garantuje vysoký standard poskytovaných služeb. Čistota ubytovacích kapacit před ubytováním je pro naši společnost samozřejmostí.

Vaše příjemně strávená dovolená v zemi Chorvatsko pro naši cestovní agenturu Kolfis znamená hlavní cíl.

Cestovní agentura Kolfis slaví 24 let své působnosti v zemi Chorvatsko. Oslavte to společně s námi.

2006 - 2022 Kolfis.cz - created by Exot.cz