Cestovní agentura

CZ

Karavany

Karavany - typ LMC Luxus

Typ K6Typ K6Typ K6Typ K6Typ K6Typ K2Typ K2Typ K2Typ K2Typ K5Typ K5Typ K5Typ K5Typ K9Typ K9Typ K9Typ K9Typ K9Typ K10Typ K10Typ K10Typ K10Typ K10

Cestovní agentura Kolfis nabízí k ubytování pouze karavany splňující nejpřísnější požadavky svých klientů. Proto používáme karavany výhradně osvědčené německé kvality.

Před jednotlivými karavany jsou k dispozici dřevěné podesty s posezením.
Naše karavany mají vše potřebné zařízení. Ze zařízení můžeme jmenovat kuchyňský kout, skládající se z nerezového dřezu se studenou a teplou vodou, vařič, vestavěnou 60 l lednici a 120 l lednici umístěnou před karavanem. Přímo v karavanech je k dispozici sociální zařízení včetně chemického záchodu. Karavany jsou také plně vybaveny vším potřebným příslušenstvím jako je mikrovlnná trouba, varná konvice, kompletní varné a nerezové nádobí, přikrývky a polštáře. Účelem je, abyste si nemuseli brát vybavení z domu, jako je to běžné u jiných cestovních kanceláří a agentur. Záleží nám na Vašem pohodlí a celkové spokojenosti.

Karavany cestovní agentury Kolfis jsou postaveny v první řadě s výhledem na otevřené moře. Máte tak skvělou příležitost pozorovat jedinečné romantické západy slunce nad mořskou hladinou.

Naše karavany jsou postaveny v celodenním stínu borovic a vanoucí vítr od blízkého moře zaručuje příznivou teplotu během dne i noci.

Karavany společnosti Kolfis jsou koncipovány pro ubytování maximálně 3 dospělých osob a 2 dětí (5. osoba – dítě do 12 let, do 170 cm a do 50 kg) nebo pro maximálně 4 dospělé.

Naše karavany jsou umístěny 20 metrů od moře.

2006 - 2022 Kolfis.cz - created by Exot.cz