Cestovní agentura

CZ

Karavany

Karavany - typ LMC Luxus

K71. řadaK1 - K3K1 - K5K6K7K6 + K7
Pohled z karavanuPohled z karavanuPohled z karavanuPohled z karavanuPohled z karavanu
Cestovní agentura Kolfis nabízí k ubytování pouze karavany splňující nejpřísnější požadavky svých klientů. Proto používáme karavany výhradně osvědčené německé kvality.

Před jednotlivými karavany jsou k dispozici dřevěné podesty s posezením.
Naše karavany mají vše potřebné zařízení. Ze zařízení můžeme jmenovat kuchyňský kout, skládající se z nerezového dřezu se studenou a teplou vodou, vařič, vestavěnou 60 l lednici a 120 l lednici umístěnou před karavanem. Přímo v karavanech je k dispozici sociální zařízení včetně chemického záchodu. Karavany jsou také plně vybaveny vším potřebným příslušenstvím jako je mikrovlnná trouba, varná konvice, kompletní varné a nerezové nádobí, přikrývky. Účelem je, abyste si nemuseli brát vybavení z domu, jako je to běžné u jiných cestovních kanceláří a agentur. Záleží nám na Vašem pohodlí a celkové spokojenosti.

Karavany cestovní agentury Kolfis jsou postaveny v první řadě s výhledem na otevřené moře. Máte tak skvělou příležitost pozorovat jedinečné romantické západy slunce nad mořskou hladinou.

Naše karavany jsou postaveny v celodenním stínu borovic a vanoucí vítr od blízkého moře zaručuje příznivou teplotu během dne i noci.

Karavany společnosti Kolfis jsou koncipovány pro ubytování maximálně 3 dospělých osob a 2 dětí (5. osoba – dítě do 12 let, do 170 cm a do 50 kg) nebo pro maximálně 4 dospělé.

Naše karavany jsou umístěny 20 metrů od moře.

2006 - 2022 Kolfis.cz - created by Exot.cz