Cestovní agentura

CZ

Stany

StanyUmístění stanůVybavení stanuVybavení stanuVybavení stanuVybavení stanu
Cestovní agentura Kolfis nabízí k ubytování výhradně stany české výroby především pro jejich proslulou vysokou kvalitu a tradici v jejich výrobě.

Naše stany jsou postaveny na pevných dřevěných podlahách (6 x 4 m).
Každý stan má k dispozici dřevěnou podestu s posezením. Posezení je tvořeno plastovým stolem a židlemi. Naše stany jsou velmi prostorné.

Stany jsou rozděleny na 2 samostatné ložnice a předsíň. V ložnicích jsou k dispozici molitanové matrace, přikrývky a polštáře. Ve stanech je možnost 1 přistýlky. Stany společnosti Kolfis jsou koncipovány pro ubytování maximálně 5 osob.

Stany jsou vybaveny vším potřebným zařízením. Ze zařízení můžeme jmenovat kuchyňský stůl s třemi zásuvkami, 120 l a 50 l lednici, mikrovlnnou troubu, vařič, varnou konvici a kompletní varné a nerezové nádobí. Dále pak 2 dřevěné police a 2 kapsáře. Účelem je, abyste si nemuseli brát základní potřebné vybavení z domu, jako je to běžné u jiných cestovních kanceláří a agentur. Záleží nám na Vašem pohodlí a celkové spokojenosti.

Naše stany jsou umístěny 30 metrů od moře ve stínu borovic. Celodenní stín a vanoucí vítr od blízkého moře zaručuje ve stanech příznivou teplotu během dne i noci.

2006 - 2021 Kolfis.cz - created by Exot.cz